O nás

Jídlo je nedílnou součástí nejen indické kultury, ale celého indického subkontinentu (Pákistán, Bangladéš,…). Svou rozmanitou a nepopsatelnou variací chutí a vůní je mezi lidmi čím dál oblíbenější, a i díky tomu roste počet nových indických restaurací. Proto přichází na svět nový projekt – Festival indického jídla (Indian Food Festival).

Festival indického jídla vám přináší neopakovatelnou možnost ochutnat z indické kuchyně to nejlepší, a to hned na šesti místech. Po celý týden od 17. do 23. září 2012 můžete navštěvovat vybrané indické restaurace, pochutnávat si na speciálním festivalovém menu za festivalové ceny a srovnávat, ve které z nich vám nejvíc chutná.

Pro ty, kteří indickou kuchyni ještě nikdy neochutnali, bude v rámci festivalu připraveno také speciální „bollywoodské“ menu, kde bude možnost ochutnat z více jídel najednou!

Hlavním cílem a myšlenkou celé akce je přiblížit indickou kuchyni, která je opravdu rozmanitá a využívá mnoho druhů výtečného koření, bez kterého si ji nelze představit.

Věříme, že díky Indian Food Festivalu se indické jídlo stane ještě oblíbenější a do povědomí se dostanou nová místa, kde se lze s indickou kuchyní setkat.

Kontakt: info@bollywood.cz

Festival pořádá občanské sdružení Bollywood, které organizuje i Festival bollywoodského filmu, jehož devátý ročník proběhne od 13. do 21. října 2012 v pražských kinech Světozor a Evald.
www.bollywood.cz